Екструзійні поліаміди

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Поліаміди - напівкристалічні полімери, що мають високу в'язкість, міцність і твердість. Вироби з первинного поліаміду мають відмінний поверхневий глянець, низький коефіцієнт тертя, високу ударну міцність у широкому діапазоні температур, стійкість до знакозмінних навантажень і дуже високу міцність на розрив.


Основне світове споживання поліаміду пов'язане з виробництвом текстильних ниток. Уживані в побуті назви матеріалів “нейлон” (nylon) і “капрон” - це торговельні марки волокноутворюючих поліамідів західних концернів. Неможливо представити без поліаміду сучасну пакувальну промисловість.


Бар'єрні властивості цього матеріалу зберігають харчові продукти від окиснення, не пропускаючи кисень і більшість газів. Шар поліаміду в плівках компенсує газопроникність поліолефінів.


Високі міцнісні властивості та працездатність в умовах зовнішнього середовища прийнято пояснювати наявністю амідних груп —C(O)-NH-, які зв'язані між собою за допомогою водневих зв'язків.


Світове споживання поліаміду наближається до 8 млн тонн у рік. Близько 40% поліамідів використовуються в промисловості як вихідна сировина для виробництва компаундів, найбільшими споживачами яких залишається автомобілебудування, електротехніка та електроніка. Займає 3-5 місце за обсягом споживання конструкційних пластиків після ПК і АБС.


Material Wizard постачає базові литтєві та екструзійні поліаміди, технічні і з харчовим, медичним допуском.