Модифікатори бітуму

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Стирол-бутадієн-стирол (SBS, СБС-каучук)

 

Стирол-бутадієн-стирол відноситься до групи стиролових термопластичних еластомерів. Головною характеристикою продукту є висока міцність на розрив, виняткова еластичність та прекрасні технологічні властивості. Ці характеристики дають можливість уникнути використання додаткових компонентів, які збільшують міцність або інші показники.


 

Найчастіше цей продукт застосовується в будівельній сфері. Каучук додається в бітум для підвищення еластичності, температури розм'якшення та зниження термічної гнучкості. Стирол-бутадієн-стирол можна змішати з іншими типами полімерів, що дає можливість отримати продукт з поліпшеними характеристиками. Перед вами якісний пластичний модифікатор, створений для поліпшення показника еластичності пластиків. Також пластик стає більш стійкий до динамічних навантажень. Модифікатор часто застосовується в якості зв'язуючої речовини. Продукт випускається у вигляді пористих гранул або порошку.

 

Основні переваги продукту


СБС каучук можна віднести до універсальної категорії продукції. Головні причини популярності:

  • Можна неодноразово застосовувати для посилення будівельних сумішей.
  • Має виняткову пружність та гнучкість.
  • Дуже просто використовувати в процесі робіт.
  • Прекрасні показники міцності на розтягнення, подовження та твердість.
  • Бутадієн-стирол зберігає пружність в умовах низької температури.

Термопластичні полімери затребувані не тільки в будівництві, але і в різних промислових сферах. СБС каучук використовується в процесі виготовлення субстанцій для взуття, бітумних модифікаторів, клею і так далі.

 

Причини придбання продукції в нашій компанії

 

Чому слід купити СБС каучук у компанії Material Wizard? Перед вами перевірений постачальник бутадієн-стиролу, який володіє позитивною репутацією серед клієнтів. Ми гарантуємо високу якість товару та наявність всіх зазначених властивостей. Основна причина придбання аналога бутадієн-стиролу - це доступна ціна. За довгі роки виконання замовлень ми відпрацювали алгоритм співпраці до ідеального стану. Працювати з нами вигідно та зручно.