Високоефективні поліаміди

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Зносостійкі антифрикційні поліаміди


Поліамідні деталі, які замінили метал вимагають від матеріалу тривалої експлуатації (десятки тисяч годин, або мільйони циклів) в умовах високих механічних навантажень і тертя з пов’язаними елементами. В таких випадках Material Wizard пропонує антифрикційні поліаміди з поліпшеними трибологічними властивостями.


Типи модифікації антифрикційних поліамідів


Залежно від виробу можуть бути запропоновані полімерні композиції з вуглецем, вуглеволокном, дисульфідом молібдену, PTFE, MWNT (багатостінні вуглецеві нанотрубки) та іншими модифікаторами. Звертаємо увагу замовників, що поліаміди з вуглецевим контентом можуть служити провідником електрики.


Зміст фтору у виробах жорстко регламентується в США та Євросоюзі. Відповідно, обираючи антифрикційну марку порадьтеся з фахівцем Material Wizard.


Рішення від MW. Поліпшені трибологічні ПА-компаунди.


Поліамід як один з найбільш популярних конструкційних пластиків, давно відомий своєю зносостійкістю, однак додаткові поліпшення потрібні для усунення слабких сторін поліаміду.


Поліамід Examid GST-E має самозмащення, знижений коефіцієнт тертя ковзання, стійкістю до стирання за великих навантажень.


Поліпшені механічні та трибологічні антифрикційні компаунди Material Wizard мають наступні властивості:


  • стабільність у вологому середовищі
  • стабільність за високих навантажень
  • низький коефіцієнт тертя без змащення
  • висока стійкість до стирання
  • працездатність у широкому температурному діапазоні від -50°C до 230°C *

*- для пікових короткочасних теплових навантажень