Склонаполнені поліаміди

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Material Wizard - професіонал у сфері склонаповнених поліамідів і здійснює поставки найвибагливішим підприємствам, які готові платити тільки за якісний матеріал і тільки таку ціну, яка дозволить їхній продукції залишатися лідером на ринках жорсткої конкуренції.


Неймовірна різноманітність властивостей поліамідних компаундів, армованих скловолокном дозволяє розв'язати практично будь-яке технічне завдання. Чудовий баланс твердості й ударної міцності, ізоляційних характеристик поряд зі збереженням властивостей при високих і низьких температурах, роблять поліамід з 30% скловолокна незамінним у будівництві й транспортній сфері, так само як і в багатьох інших областях.


Стійкість поліамідів зі склонаповнювачем до автомобільних рідин (мастило, бензин) і стійкість до гідролізу в тосолі ряду марок (ПА 66 GF 30, Examid GST-E), дозволяє застосовувати їх у конструкції елементів автомобілів. Теплостійкість поліаміду надзвичайно затребувана в підкапотному просторі, де від пластику вимагається довготривала експлуатація при температурі до 200 градусів. Близькі за властивостями до кераміки, поліаміди зі склонаповнювачем 20-60% використовують у виробництві розеток і вимикачів. Поліаміди з ізотропною усадкою застосовують для точного лиття в електроніці.


З історії: Україна займала лідируючу позицію у виробництві й споживанні (беручи до уваги автомобільний сектор) склонаповнених поліамідів до розпаду СРСР, маючи завод-монополіст “Склопластик” з виробництва компаундів і відповідні НДІ. Крах логістичних ланцюжків у хімічній промисловості й машинобудуванні в 90х роках фатально відобразився на стані гіганта, та задав імпульс розвитку нових учасників ринку поліамідних композицій. Це ж сприяло й виходу на ринок поліамідів СНД міжнародних хімічних концернів.


Склонаповнені поліаміди - класичний конструкційний пластик (engineering plastic).


У порівнянні з ненаповненими марками склонаповнені поліаміди показують :


  • поліпшену міцність,
  • жорсткість, твердість,
  • несуче навантаження,
  • підвищену теплостійкість,
  • стабільність розмірів,
  • знижене вологопоглинання,
  • низькі усадки.

Мікронне скловолокно не плавиться при переробці поліаміду, має значну міцність і залишається в оригінальному стані, забезпечуючи полімери свого роду каркасом. Скляні нитки введені в поліамід беруть на себе навантаження розриву, стиску, забезпечують підвищення модуля пружності. Лідируючі позиції за параметрами міцності займають марки поліаміду з довгим скловолокном (більше 5мм). Властивості посилених склом поліамідів наближені до металів, що послужило їхньому широкому поширенню в автомобілебудуванні. Знижена вага, економія на механічній обробці й лиття деталей практично будь-якої конфігурації дають колосальний економічний ефект.


Низька теплопровідність і фізико-механічні характеристики знайшли застосування в елементах конструкцій вікон, забезпечуючи їх теплоізоляцію. Термоміст зі склонаповненого ПА 66 є ключовим елементом сучасних теплих алюмінієвих профілів.


Прекрасна атмосферостійкість, працездатність при низьких і високих температурах затребувана при виробництві ізолюючих втулок і сепараторів підшипників для залізної дороги.


У меблевій промисловості використовується здатність 5 променевої хрестовини крісла витримувати навантаження до 1200 кг.


Армовані скловолокном поліаміди серії Examid GF показують відмінний результат при двокомпонентному литті з еластомером, при виготовленні корпусів приладів, приладів спортивної зброї, особливо складних і найважливіших деталей для авіаційної техніки, транспортної промисловості, шахтного обладнання, елементів автомобілів і сільгосптехніки. Склонаповнені марки ПА 12 (poly-w-dodecalactam), ПА 610 і ПА 612 використовуються в космічній і збройових галузях.


Materialwizard пропонує своїм клієнтам поліаміди власних розробок, а також імпортні матеріали Гроднамід ПА6 -211 КС, Гроднамід ПА л-СВ 30, Армамід ПА 6 СВ 30, Армамід ПА6 СВ 30-1 -ЕТМ, Ultramid A3WG,Ultramid B3EG, Bergamid, Grilamid, Akramid, Zytel, Technyl, Grivory, Vestamid.


Наша компанія несе клієнтам знання, допомагаючи вибрати правильний поліамід для кожного конкретного випадку. Наприклад, для відповідальних виробів, які будуть експлуатуватися в північній кліматичній зоні, ми порекомендуємо ПА-FR-1000, а для військової техніки - наднадійний ПА 610 КС.

Часто Задаваемые Вопросы

Чем отличается полиамид ПА6 от полиамида ПА66?

Немодифицированный первичный полиамид ПА66 более жесткий, менее эластичный, существенно более теплостойкий и имеет низкое влагопоглощение и поэтому изделия более стабильны в размерах. Полиамид 6 более мягкий, легче в переработке, может напитывать до 10% влаги и становится очень эластичным, теряя при этом в прочности на разрыв.

Нужно ли сушить полиамид?

За последнее время полиамиды и их упаковка усовершенствованы и их сушить необязательно. Тем не менее нужно учитывать, что разгерметизированный полиамид за 15 мин из воздуха впитывает критическое количество влаги и сушка может потребоваться.

Чем вторичка отличается от первички?

В случае когда качество вторички контролируется и регулируется, основной проблемой становится ограниченное количество сырья. В отличие от первичного полимера, который можно предлагать любыми объемами, качественная вторичка, имеющая 90-99% свойств исходного полимера не масштабируема. Качественное стабильное вторичное сырье мгновенно поглощается крупными предприятиями, а на рынок выходит более проблемная продукция.