Мастербатчі, барвники для полімерів

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Мастербатчі. Барвники для полімерів.


Сам по собі пластик виглядає досить блякло - він може бути або сіро-білим, прозорим, або просто білим. Для того щоб численні вироби, що оточують нас, не виглядали настільки сумно, повсюдно використовуються добавки для полімерів та мастербатчі модифікатори.


Мастербатчі.


Мастербатч, або як його ще називають Masterbatch, це речовина, що складається з дрібних гранул, призначена для фарбування різних полімерних виробів. В основному, надання виробу кольору відбувається безпосередньо під час його виробництва. Так, в рідку полімерну масу додають мастербатчі, які завдяки заздалегідь розподіленим всередині гранулам пігментів наділяють кінцевий продукт яскравим, однотонним кольором. В даний час мастербатчі вважаються одними з кращих барвників для пластиків, купити які можна за доступною ціною, що ніяк не відбивається на їхній якості.


Мастербатчі білі та чорні від компанії Material Wizard.


Компанія Material Wizard виробляє різну полімерну продукцію, в тому числі добавки для полімерів та мастербатчі модифікатори з 1999 року, що є своєрідним гарантом якості даної продукції.


Білий мастербатч стане відмінним барвником для поліетилену, поліпропілену та ін. пластиків - важливо лише стежити за сумісністю його пігментів та полімерів основного матеріалу. Основний з його складових часто стає двоокис титану, який може мати ступінь наповнення від 70 до 40 відсотків. Також в ролі білого пігменту може виступати литопон.


Білі мастербатчі дозволяють:

 • Надати захист від УФ випромінювання.
 • Надати виробу «чистий», яскравий вигляд.
 • Надати продукту матовий блиск.
 • Збільшити стійкість продукту до термічних впливів.

Чорний мастербатч складається з суміші технічного вуглецю (сажі, отриманої в строго контрольованих умовах, завдяки чому вона має певні властивості), смоли і деяких добавок. В окремих, рідкісних випадках замість тих. вуглецю можуть використовуватися железооксідні пігменти. Дані барвники з успіхом застосовуються:

 • У пакувальній продукції.
 • У фарбуванні труб.
 • У автоіндустрії.

Переваги використання мастербатчів.


Основні переваги використання мастербатчів в ролі барвників для поліпропілену та інших пластиків полягають:

 • У рівномірному, «стійкому» кольорі виробів.
 • У простоті дозування.
 • У можливості надати продукту різну кольорову насиченість.
 • У збільшенні зносостійкості та як наслідок продовження терміну служби продукту.
 • Завдяки відсутності пилу збільшується екологічність виробництва.

Так само наявність в кристалах спеціальних добавок: антиоксидантів, світлостабілізаторів, антистатиків, та ін. дозволяє надати продукту певні властивості, необхідні в тому чи іншому середовищі використання.

Часто задаваемые вопросы

Есть ли красители и добавки с допуском на контакт с пищевыми продуктами?

Такие концентраты есть и мы предлагаем продукцию, аналогичную Ampacet, Wacker, Avient (PolyOne), Tosaf. Красители с FDA допуском, и соответствующие директивам ЕС обычно стоят существенно дороже, так как в их производстве используются новейшие технологии в области полимерных добавок и красителей, обеспечивающие нулевую миграцию компонентов и отсутствие потенциально опасных веществ.

Какие преимущества у концентратов Material Wizard?

Основное преимущество - цена. Наши позиции дешевле зарубежных на 20-50%, либо эффективнее на 20-40% от конкурентной продукции стран Восточной Европы и Азии.

На сайте представлен весь ассортимент продукции?

Нет, на сайте представлены позиции, на наш взгляд имеющие максимальный интерес для рынка Украины. Если у Вас есть потребность в специальном концентрате - обращайтесь к нашим специалистам. Задача может быть решена разработкой и производством в Украине, либо решениями от ведущих мировых производителей суперконцентратов.

Можно ли получить образцы? Какая минимальная отгрузочная партия?

Мы предоставляем для испытаний необходимые количества суперконцентратов - от 100 грамм до 5 кг. Минимальная отгрузочная партии - в зависимости товара,но обычно 25 кг.