Знаходити розумні рішення для поліпшення якості життя.

-banner
o-nas-mission

Наша місія та цінності

            Material Wizard - це сучасна та прогресивна компанія, яка почала свою діяльність в сфері виробництва і торгівлі полімерами ще у 1999 р.

Уже в 2004 році Material Wizard займає одну з провідних позицій з професійного постачання пластиків, виробництва компаундів, наукової та консультативної роботи в сфері пластмас в Украіні. На сьогодняшній день Material Wizard впевнено утримує передові позиції в сфері поліамідів та ряду ультра-сучасних полімерів та модифікаторів, а також активно розвиває нові напрямки полімерної індустрії.

Наша головна місія - розробити максимально раціональне рішення для вашого завдання, з огляду на всі її галузеві аспекти та індивідуальність. Слідуючи сучасним тенденціям та покладаючись на дійсно великий досвід, Material Wizard береться надати якісне рішення для задач клієнтів будь-якого рівня складності.
          

Співпраця

Команда Material Wizard завжди відкрита для співпраці і в пошуку фахівців, закоханих в науку і в нові технології. Людей, які хочуть змінити світ на краще. Ми залучаємо до участі в проектах з розробки та впровадження нових ідей всі зацікавлені сторони: вчених, технологів, постачальників і виробників. Тільки об'єднавши наші зусилля ми зможемо досягти високих результатів.

Пошук нових рішень

Зараз всім потрібні розумні рішення, які забезпечують нову якість життя. Ми постійно проводимо дослідження та експерименти з пошуку нових рішень, які не завдають шкоди, а навпаки, допомагають вирішувати актуальні проблеми людей.

Серед наших достоїнств і переваг

За часів стрімкого прогресу та швидкого зростання технологій, команда Material Wizard орієнтована на інноваційний підхід, що забезпечує нову якість життя. Він характерний здатністю знаходити нові та нестандартні рішення для завдань будь-якої складності. Ми постійно проводимо дослідження та експерименти з пошуку нових рішень, які допомагають вирішити актуальні завдання наших клієнтів.

Інноваційність рішень

Розвиток світової полімерної індустрії прискорюється! Ми відстежуємо передові досягнення в області інженерних пластиків і пропонуємо замовнику ультрасучасні рішення за рамками шаблонів.

Оперативність

Баланс ціна / якість / терміни вважаються недосяжним, але ми це робимо! Це є чари від компанії Material Wizard.

Комплексний підхід до поставлених завдань

Чим глибше аналіз проблеми, тим якісніше рішення. Ми орієнтовані на стійкі рішення у всіх аспектах - екологічних, техніко-економічних, політичних, гуманітарних.

Низькі ціни

Наша мета - забезпечити конкурентоспроможність наших клієнтів, ми любимо свою справу і не женемося за надприбутками.

Найвища надійність

Кришталево чиста юридична і фінансова репутація, етично-орієнтована бізнес модель. У сфері полімерів з 1999р.

Наші партнери та технологічна екосистема рішень

Material wizard - не тільки технологічний євангеліст, що впроваджує новітні розробки лідерів ринку, кастомізатор інженерених пластиків та компаундер-виробник, але й учасник глибоких ланцюжків стратегій сталого розвитку провідних світових концернів та великого бізнесу.