Литтєві поліаміди

Якщо потрібно більше інформації - зв`яжіться з нами
Iм`я *
Телефон *

Безпечні поліаміди харчових марок


Матеріали, контактуючі з продуктами харчування й питною водою, що поставляються Material Wizard відповідають визнаним і cамим найвимогливішим стандартам у світі: FDA/NSF. Ми допомогаємо в сертифікації виробів клієнтів, надаючи необхідну технічну інформацію, дозволи й санітарні протоколи.


Material Wizard здійснює поставки під замовлення гідролізостійких поліамідів з харчовим допуском FDA/NSF, придатних для контакту з гарячою питною водою.


Матеріал, що використовується, повинен бути не тільки безпечним для здоров'я, але й витримати тривалий гарантійний період служби виробу. Наприклад, гарантійний строк роботи Examid FWA у воді 30°C при тиску до 13 атмосфер становить 50 років, однак якщо клієнтові потрібен дозвіл USA FDA, ми запропонуємо імпортні матеріали з таким допуском. Ви можете купити зі складу в Україні надійні перевірені поліаміди відомих концернів, не очікуючи довгих поставок з Європи й США.


Сфери застосування харчових поліамідів


Застосування поліамідів, завдяки комбінації корисних властивостей, практично не обмежене, найбільшими споживачами є виробники:


  • багатошарових плівок харчових упакувань (сирна, ковбасна, сосискова оболонка)
  • кухонного приладдя
  • деталей котлів, насосів, кавоварочних машин

Зразки для випробувань більшості матеріалів є в наявності.


У випадку Вашої зацікавленості, фахівці Material Wizard підберуть Вам необхідну марку, а продаж матеріалу буде здійснюватися за зниженими дилерськими цінами.


Поліаміди в медициніБіологічна інертність ряду спеціальних марок поліаміду 610, 612, а також ПА6, ПА6/66, ПА66 і їх ідеальна хімічна чистота, відкривають можливість їх використання у медичних виробах та імплантантах. Якщо безпека матеріалу не гарантується постачальником і не має відповідних дозволів для медичного застосування, то використання навіть харчових марок не може вважатися відповідальним рішенням у виборі сировини. Рекомендуємо використовувати тільки дозволені, сертифіковані медичні полімери з необхідним класом біосумісності. Додаткову інформацію, марочний асортимент й консультації Ви можете замовити у фахівців Material Wizard.