Товари та послуги

Мастербатч для плівок білий Ti0₂ 25%

Опис


Білий суперконцентрат MW Masterbatch White містить високоякісний діоксид титану. Марки використовуваного TiO2 обираються відповідно до вимог конкретної області застосування.


Барвник MW Materbatch White має відмінні дисперсійні властивості та оптимізовані показники плинності. Двоокис титану забезпечує високу матовість, насиченість кольору, чудову Уф-стабілізацію. -100°C.

До ключових характеристик MW Materbatch White відносяться:

  • універсальність застосування
  • розподіл пігменту на нано-рівні
  • непрозорість плівок та розсіювання світла
  • технологічність в процесі екструзії ПЕ
  • низька вартість зафарбовування
  • харчовий допуск пігменту
  • яскравість та довговічність білого кольору

Компанія Material Wizard пропонує послуги з виготовлення суперконцентрату білого на замовлення під ваші вимоги (полімер-носій, наповненість фарбувального пігменту, тип пігменту, наявність або відсутність наповнювача).


Ви можете купити у MaterialWizard білі суперконцентрати зі складу в Україні в необхідній кількості від 1 кг до 100 тонн.

Застосування:


Для виробництва одношарових та багатошарових плівок, сільськогосподарських плівок, труб, поліпропіленових та полістирольних листів, виробів виготовлених методом лиття під тиском та видувного формування, поліпропіленових мішків та біг бегів.

Мастербатч для плівок білий Ti0₂ 25%
найменування параметрів
од. вим.
значення
Матриця
LLDPE
Пігмент
TiO2
Вміст пігмента
%
25
Тип наповнювача
карбонат кальцію
Вміст наповнювача
%
43
Показник плинності розплаву (ПТР, MFI)
190℃/2.16kg
10г/10хв
Сумісність
LLDPE,LDPE,HDPE,EVA,PP, TPO
Зазначені показники вимірюються за внутрішніми методиками, близьким до відповідних ISO, ГОСТ Інформація носить ознайомчий характер, рекомендуємо використовувати технічну інформацію після узгодження з постачальником і підписання нормативно-технічної специфікації