Товари та послуги

Мастербатч для плівок білий Ti0₂ 70%

Опис


Білий мастербатч барвника MW TiO2 70% - це комбінація високочистого діоксиду титану та первинного поліетилену поліпшеної реологии. Рутильний двоокис титану забезпечує високу фарбувальну здатність та насиченість кольору. Завдяки погодостійкості, теплостійкості, стійкості до міграції компонентів, він може бути застосований в багатошарових плівках, виробах екструзії лиття.

До ключових характеристик мастербатчу для плівок білого Ti0₂ 70% відносяться:

  • низьке дозування
  • харчовий допуск та безпеку
  • яскравий білосніжний колір
  • гарний блиск
  • гарантовано якісну диспергованість
  • оптимальні показники плинності

Компанія Material Wizard пропонує послуги з виготовлення мастербатчу білого на замовлення під ваші вимоги (полімер-носій, наповненість фарбувального пігменту, тип пігменту, наявність або відсутність наповнювача).


Ви можете купити у MaterialWizard білі мастербатчі зі складу в Україні в необхідній кількості від 1 кг до 100 тонн.

Застосування:


Використовується для введення в якості фарбувальної добавки в полімерні композиції на основі ПНД, ПВД та поліпропілену, при виробництві плівок, мішків, ниток, профілів, труб та ливарних виробів.

Мастербатч для плівок білий Ti0₂ 70%
найменування параметрів
од. вим.
значення
Матриця
LLDPE
Пігмент
TiO2
Вміст пігмента
%
70
Показник плинності розплаву (ПТР, MFI)
190℃/2.16kg
15г/10мин
Сумісність
LDPE, LLDPE, HDPE, PP, ABS
Зазначені показники вимірюються за внутрішніми методиками, близьким до відповідних ISO, ГОСТ Інформація носить ознайомчий характер, рекомендуємо використовувати технічну інформацію після узгодження з постачальником і підписання нормативно-технічної специфікації