Блог

17.05.2017

Модифікатори полімерів, сировинні компоненти

Компанія «Material Wizard» запропонує ряд рішень для підвищення якості матеріалів. В асортименті фірми існує ряд модифікаторів і наповнювачів для полімерів, які виправдають очікування клієнтів доступною вартістю і перевіреною високою якістю. Застосувавши наші новітні компоненти, переробник пластмас зможе подолати труднощі, що виникають при виробництві продукції з необхідними властивостями.

Сучасний динамічний ринок потребує від полімеру все більше індивідуальних, витончених характеристик. Модифікатори для полімерів Material Wizard дозволяють вирішити найскладніші задачі

Команда Material Wizard складається з висококваліфікованих інженерів і вчених, які змогли об'єднати знання в галузі матеріалознавства, хімії і багаторічний досвід компаундування, навчившись вирішувати найскладніші задачі. Економічність і ефективність продукції замовників, які використовують наші компоненти, виводить їх на лідируючі ринкові позиції. У портфелі пропозицій фірми є як вкрай вузькоспеціалізовані компоненти так і традиційні модифікатори: СБС, СЕБС, концентрати добавок, скловолокно, неорганічні наповнювачі. Також є унікальні економічно ефективні компоненти власних розробок, що показують набагато кращий вплив на полімер, ніж стандартні доступні у продажу аддитиви.


Які існують модифікатори?


Сьогодні інженери «Material Wizard» застосовують новітні досягнення в області хімії, які дозволяють отримати полімерну композицію і готовий виріб з необхідними параметрами. При виборі модифікатора, у першу чергу, аналізується мета його застосування у вигляді бажаної властивості, технологія модифікації і економіка процесу. Виділяють такі види модифікаторів за своєю природою впливу на полімер:


 • реактоздатні
 • нано-модифікатори
 • мікродисперсні фазові
 • структурні

За модифікуючим параметром:


 • Аппретировані мінеральні наповнювачі для контролю усадки і теплової деформації (крейда, тальк, волластоніт)
 • Волокна для підвищення модулю пружності і низки інших властивостей (ровінг, скловолокно, рубані скляні нитки, базальтове волокно, вуглеволокно, кевларове волокно, органічні волокнисті наповнювачі)
 • Стабілізатори, антиоксиданти (просторово ускладнені фенольні поглиначі радикалів, гідролітично стабільні фосфітові процесингові стабілізатори, UVA, HALS світлостабілізатори, тощо)
 • Модифікатори пружно-еластичних властивостей, модифікатори ударної міцності і морозостійкості (органосілоксанові еластоміри, синтетичні каучуки, граф-сополімери, тощо)
 • Антипірени (системи, що містять галоген-сурму, мінеральні - гідроксиди металів, інтумісцентні системи, екологічно безпечні антипірени останнього покоління)
 • Модифікатори поверхні і кристалічної структури (нуклеатори, віски, олеаміди, ерукаміди, фторполімери, тощо)
 • Компатибілізатори та промоутери адгезії (хімічно активні, графт-сополімерні, новітні поліолефіни)

Додатково виділяють класичні добавки мінерального походження і синтетичні каучуки. З їх допомогою вдається змінити структуру полімерів, внаслідок чого створюються нові властивості композиції і, як підсумок, - оптимізація процесу переробки, поліпшення якості готової продукції. Стирол-бутадієн - стирольні каучуки лінійної і сферичної структури знайшли застосування і в області модифікації бітуму при виробництві якісних марок асфальту, клеїв і покриттів. Крейдяні концентрати широко застосовуються для здешевлення плівок і отримання більш високої продуктивності, інформація про позитивні і негативні ефекти крейди в полімері легко доступна в інтернеті. Material Wizard виготовляє мінеральні добавки на різних полімерних матрицях - поліпропілен, ПЕТ, поліамід, поліетилен, полікарбонат, ПБТ, поліуретан. Клієнтам пропонуються рішення по розробці індивідуальних модифікаторів, які будуть виконувати певну функцію, на замовлення. У разі, якщо застосування модифікатора ускладнено або недоцільно, фахівці Material Wizard створять необхідні матеріали з широким спектром фізико-механічних і хімічних властивостей.


Довгострокове і взаємовигідне співробітництво з Material Wizard


20 років стабільної роботи групи Material Wizard були вкладені у пошук рішень, вигідних в першу чергу для партнерів. Сучасні технології, наукові відкриття, власні ноу-хау ми намагаємося спрямувати на підтримку екосистеми технічного і економічного процвітання наших постійних клієнтів.


Ми дуже цінуємо партнерів, у яких користуються попитом такі наші якості як:


 • інноваційність рішень;
 • оперативність;
 • висока надійність;
 • комплексний підхід;
 • адекватні ціни.

Постійні клієнти можуть скористатися консультацією наших вчених. Споживчий попит і динамічний розвиток полімерної інженерії дозволяє поступово розширювати спектр можливостей полімерів. Наша стратегія - робота на підвищення технічного рівня партнера, ознайомлення його з тенденціями ринку полімерних технологій і найефективнішими рішеннями.