Блог

11.05.2017

Дешеві аналоги світових брендів

«Material Wizard» здійснює продаж полімерів-аналогів відомих світових брендів. Робота нашої компанії спрямована на створення рішень, які гарантують споживачеві якість, властиву продукції світових хімічних концернів, але істотно, а часом у рази, дешевше!

Глибоке знання полімерних технологій, захоплення світом пластмас і визнання реалій економіки допомагає нам пропонувати напрочуд ефективні рішення як з технічної так і з економічної точки зору.

Поліаміди (ПА)


Відрізняються підвищеною міцністю, термостійкістю, антифрикційними електричними властивостями, тугоплавкістю, ударною в'язкістю. ПА використовуються при виготовленні корпусів приладів, деталей підвищеної надійності залізничного та медичного обладнання, при конструюванні авіаційної, автомобільної техніки, радіотехніки та апаратури. «Material Wizard» постачає аналоги ПА найбільших світових компаній DuPont, BASF, DSM & Lanxess в Україні.


Полібутилентерефталат (ПБТ)


Використовується у виробництві виробів технічного призначення методом лиття під тиском. Висока температура безперервної експлуатації (до 150 °C), опір повзучості при підвищених температурах, атмосферостійкість, формостійкість і стійкість до стирання - важливі якості, притаманні ПБТ. Вони визначили сфери застосування цього матеріалу:


  • деталі електронних пристроїв (розетки, вимикачі, котушки, роз'єми);
  • запчастини в автомобілебудуванні для систем запалювання і бортового харчування;
  • корпуси побутової техніки;
  • елементи електродвигунів.

MW - постачальник ПБТ аналогічних за якістю відомих марок Celanex, Arnite, Valox, Ultradur, Crastin.


Полісульфон


Цей вид полімерних матеріалів характеризується:


  • чудовою стійкістю до пару;
  • міцністю і стабільністю властивостей;
  • стійкістю до термічної деструкції;
  • стійкістю до радіаційного впливу.

Завдяки цим якостям з полісульфону виробляють високоміцні ізолятори, котушки, підшипники, точні зубчасті передачі, комплектуючі насоси і фітинги для гарячої води, деталі водонагрівальних елементів.


СБС (синтетичний каучук)


Відрізняється високим показником адгезії з іншими матеріалами, пружності, гнучкості та міцності при різних температурах. В основному застосовуються для поліпшення дорожнього покриття і виготовлення якісної пластмаси. У «Material Wizard» є аналоги СБС компаній Kumho Petrochemical, CHI MEI, LCY, Kolon Ind., Воронежсинтезкаучук, тощо.


СЕБС


Користуються попитом завдяки сумісності з мінеральними маслами і пластиками, високої стійкості до атмосферних навантажень, теплостійкості, високої міцності при механічних впливах. В каталозі MW представлені аналоги СЕБС Kraton, Septon, Globalprene, TSRC.


ПОМ


ПОМ (поліоксиметилен або поліацеталь) поєднує найвищу жорсткість і твердість з хорошою стійкістю до динамічних навантажень навіть при низьких температурах. Використовується при виробництві харчового і медичного обладнання. Material Wizard пропонує аналоги світових брендів Hostaform, Delrin, Kocetal за демократичною ціною.