<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>Литтєві поліаміди PA6, PA66 для інжекційного формування | Material Wizard</title>
	<atom:link href="https://materialwizard.com.ua/polyamides/injection-grade/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://materialwizard.com.ua/polyamides/injection-grade/</link>
	<description>Широка гама полімерів</description>
	<lastBuildDate>Thu, 10 Sep 2026 18:07:03 +0000</lastBuildDate>
	<language>uk</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=6.9.10</generator>

<image>
	<url>https://materialwizard.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/cropped-favicon.ico-32x32.jpg</url>
	<title>Литтєві поліаміди PA6, PA66 для інжекційного формування | Material Wizard</title>
	<link>https://materialwizard.com.ua/polyamides/injection-grade/</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>Поліамід PA6 литтєвий середньої в&#8217;язкості — Tarnamid® T-27</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/tarnamid-t-27/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/tarnamid-t-27/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 10 Sep 2026 18:07:03 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=5836</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Tarnamid® T-27 — базовий ненаповнений поліамід 6 (PA6) виробництва Grupa Azoty (Тарнув, Польща) середньої в&#8217;язкості (в&#8217;язкісне число 150 см³/г за ISO 307). Це основна литтєва марка лінійки Tarnamid®: призначена для деталей з високими вимогами до міцності, зокрема тонкостінних, а також для виробництва волокон і моноволокна. На базі T-27 виробник будує всі склонаповнені (GF), ударостійкі [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/tarnamid-t-27/">Поліамід PA6 литтєвий середньої в&#8217;язкості — Tarnamid® T-27</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Tarnamid® T-27 — базовий ненаповнений поліамід 6 (PA6) виробництва Grupa Azoty (Тарнув, Польща) середньої в&#8217;язкості (в&#8217;язкісне число 150 см³/г за ISO 307). Це основна литтєва марка лінійки Tarnamid®: призначена для деталей з високими вимогами до міцності, зокрема тонкостінних, а також для виробництва волокон і моноволокна. На базі T-27 виробник будує всі склонаповнені (GF), ударостійкі (I), вогнестійкі (FRV0) і модифіковані (MS/MCS) марки, тому переробники отримують єдину сировинну платформу.</p>
<p>Material Wizard постачає Tarnamid® T-27 в Україні (за наявністю), у стандартній упаковці виробника — мішки 25 кг, з технічною документацією Grupa Azoty. За потреби надаємо технічну консультацію щодо переробки, підбору режимів і заміни на співмірні марки.</p>
<h3>Ключові властивості</h3>
<ul>
<li>Модуль пружності 2 800 МПа і межа плинності 78 МПа у сухому стані; після кондиціонування (23 °C, 50 % RH) — 1 100 МПа і 45 МПа, подовження при розриві понад 50 %</li>
<li>Висока текучість — MVR 120 см³/10 хв (275 °C / 5 кг) — заповнення тонкостінних і довгих каналів</li>
<li>Температура плавлення 221 °C, VST/B/50 195 °C; HDT/A 60 °C типовий для ненаповненого PA6</li>
<li>Ударна в&#8217;язкість з надрізом 5 кДж/м² у сухому стані та 12 кДж/м² після кондиціонування — в&#8217;язкість зростає з поглинанням вологи</li>
<li>Вологопоглинання 3,0 % (23 °C, 50 % RH) і насичення 9,5 % — розміри й жорсткість деталі залежать від кондиціонування</li>
<li>Усадка 1,4 % — типова для кристалічного PA6; кондиціонування деталей після лиття стабілізує геометрію</li>
<li>Висока стійкість до мастил, палив і багатьох розчинників; конкретне середовище потребує перевірки</li>
<li>Клас горючості V-2 (IEC 60695-11-10) без антипіренів</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li>Литтєві технічні деталі: втулки, ролики, корпуси, кришки, кабельні стяжки та кріплення</li>
<li>Тонкостінні вироби і деталі з довгими каналами течії, де важлива висока текучість</li>
<li>Побутова техніка та електроінструмент: шестерні, важелі, деталі механізмів</li>
<li>Волокна, моноволокно (щетина, ліска, технічні нитки) — за даними виробника</li>
<li>Основа для власних компаундів: наповнення скловолокном, мінералами, модифікація ударної в&#8217;язкості</li>
</ul>
<h3>Рекомендації з переробки</h3>
<p><strong>Лиття під тиском.</strong> Сушіння перед переробкою обов&#8217;язкове: 80 °C, 4–6 год у сушарці з осушеним повітрям до залишкової вологості не більше 0,1–0,2 %. Типовий температурний профіль циліндра 240–270 °C, температура форми 60–90 °C. Наведені режими є загальними для цього класу PA6; точні параметри для конкретної деталі слід узгодити з технічним паспортом виробника та підтвердити пробною переробкою.</p>
<h3>Альтернатива від Material Wizard</h3>
<p>Для проєктів, де потрібна локальна доступність, гнучкість рецептури або стабільність поставок, пропонуємо власні марки <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/">Examid® PA6 2320NC</a> і <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/">Examid® PA6R G</a> — литтєвий ненаповнений PA6 та його економічна рециклована версія українського виробництва, співмірні за ключовими показниками. Інженери Material Wizard допоможуть підібрати матеріал і провести кваліфікацію заміни на вашій деталі.</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/tarnamid-t-27/">Поліамід PA6 литтєвий середньої в&#8217;язкості — Tarnamid® T-27</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/tarnamid-t-27/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Вторинний литтєвий поліамід PA6 ненаповнений — Examid® PA6R G</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Sun, 09 Aug 2026 12:44:41 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Рециклінгові поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=5797</guid>

					<description><![CDATA[<p>Examid® PA6R G — ненаповнений литтєвий поліамід 6 із вторинної сировини. Позиція для деталей, де потрібен повний температурний ресурс PA6, а запас за механікою помірний: корпуси, кронштейни, внутрішні конструкційні елементи, кріплення. Рівень властивостей задано відносно ненаповненого первинного литтєвого PA6: міцність при розтягуванні 68 МПа і модуль 2640 МПа — приблизно на 20 % нижче. Видовження [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/">Вторинний литтєвий поліамід PA6 ненаповнений — Examid® PA6R G</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<p>Examid® PA6R G — ненаповнений литтєвий поліамід 6 із вторинної сировини. Позиція для деталей, де потрібен повний температурний ресурс PA6, а запас за механікою помірний: корпуси, кронштейни, внутрішні конструкційні елементи, кріплення.</p>
<p>Рівень властивостей задано відносно ненаповненого первинного литтєвого PA6: міцність при розтягуванні 68 МПа і модуль 2640 МПа — приблизно на 20 % нижче. Видовження при розриві та ударна в&#8217;язкість просідають глибше — це закономірність вторинної сировини: повторна переробка вкорочує ланцюг, і першою страждає здатність поглинати енергію, а не жорсткість. Тому 12 % і 3,2 кДж/м² — це чесний рівень, а не занижений.</p>
<p>Що не змінюється зовсім: густина, температура плавлення 222 °C, теплостійкість HDT/B 187 °C, вологопоглинання й режими переробки. Це властивості самого полімеру та матриці — рециклат їх не зсуває. Практично це означає, що температурний ресурс деталі лишається на рівні первинного PA6, а обмеження стосуються навантаження.</p>
<p>Окремо про в&#8217;язкість розплаву: у вторинній сировині вона зазвичай нижча за первинну, тобто MVR вищий. Це впливає на налаштування ТПА — швидкість впорскування й підтискання варто підбирати наново, а не переносити з первинної марки. Значення MVR підтверджується на партії.</p>
<p><strong>Про базу порівняння.</strong> Наведені значення співвіднесені з ненаповненим нуклейованим литтєвим PA6. Нуклеація підвищує ступінь кристалічності, тому такий PA6 має вищий модуль і нижче видовження, ніж стандартні ненуклейовані марки. Для PA66 базою слугує стандартна ненаповнена литтєва марка. Саме тому модуль Examid® PA6R G вищий за модуль Examid® PA66R G — це властивість бази порівняння, а не перевага PA6 над PA66 як полімером.</p>
<p>Рецептура підбирається під деталь. Наведені показники — типові для класу; точна специфікація й діапазон партійної варіації узгоджуються під застосування і закріплюються нормативно-технічною специфікацією.</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/">Вторинний литтєвий поліамід PA6 ненаповнений — Examid® PA6R G</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-recompound/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід PA6 для кабельних стяжок — Examid® PA6 6027/1</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-6027-1/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-6027-1/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 09 Jul 2026 18:42:56 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/ru/?p=5669</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA6 6027/1 — ненаповнений поліамід 6, розроблений під лиття кабельних стяжок, кріпильних елементів і гнучких технічних деталей. Профіль властивостей оптимізований під задачу: міцність при розтягуванні 80 МПа в поєднанні з видовженням 42 % (у сухому стані) — стяжка тримає затяжку й не ламається при згині замка. Після кондиціонування матеріал набирає еластичності: ударна вʼязкість [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-6027-1/">Поліамід PA6 для кабельних стяжок — Examid® PA6 6027/1</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA6 6027/1 — ненаповнений поліамід 6, розроблений під лиття кабельних стяжок, кріпильних елементів і гнучких технічних деталей. Профіль властивостей оптимізований під задачу: міцність при розтягуванні 80 МПа в поєднанні з видовженням 42 % (у сухому стані) — стяжка тримає затяжку й не ламається при згині замка.</p>
<p>Після кондиціонування матеріал набирає еластичності: ударна вʼязкість за Шарпі без надрізу — без руйнування, що критично для стяжок, які працюють за вібрації та динамічних навантажень. Це стандартна поведінка PA6 у класі cable-tie марок.</p>
<p>Переробка проста: розплав 240–260 °C, форма 60–80 °C — стабільне лиття тонких стрічок замка на багатогніздних формах. Марка позиціонується як економічна альтернатива імпортним cable-tie PA6 за порівнянного профілю властивостей.</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-6027-1/">Поліамід PA6 для кабельних стяжок — Examid® PA6 6027/1</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-6027-1/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Литтєвий удароміцний поліамід PA6 Promyde B30 P MID</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/promyde-b30-p-mid/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/promyde-b30-p-mid/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Jun 2024 18:14:45 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=3113</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Promyde® B30 P MID — литтєва марка поліаміду 6 (PA6) з термостабілізацією та середньорівневою ударною модифікацією. Маркування: B — injection grade, 30 — відносна в&#8217;язкість η_rel ≈ 3,0 (низька для лиття тонкостінних деталей), P — process-stabilized (покращена стабільність переробки), MID — Medium Impact (проміжний рівень ударної в&#8217;язкості між стандартним PA6 і високоударними HI-марками). Проміжне [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/promyde-b30-p-mid/">Литтєвий удароміцний поліамід PA6 Promyde B30 P MID</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Promyde® B30 P MID — литтєва марка поліаміду 6 (PA6) з термостабілізацією та середньорівневою ударною модифікацією. Маркування: B — injection grade, 30 — відносна в&#8217;язкість η_rel ≈ 3,0 (низька для лиття тонкостінних деталей), P — process-stabilized (покращена стабільність переробки), MID — Medium Impact (проміжний рівень ударної в&#8217;язкості між стандартним PA6 і високоударними HI-марками).</p>
<p>Проміжне позиціонування між Promyde® B33L (стандартний без ударної модифікації, висока жорсткість) і Promyde® B33 P2 HI (High Impact, екструзійний). MID — оптимальний вибір для серійних литих деталей середнього навантаження, де потрібна ударна стійкість без істотної втрати жорсткості та вартості. Низька в&#8217;язкість (η_rel 3,0) дає швидке заповнення тонкостінних і складних форм.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,13 г/см³, η_rel ≈ 3,0, MFR ~25–35 g/10 min (275 °C / 5 кг — висока плинність для тонкостінного лиття), ударна в&#8217;язкість Charpy з надрізом ~8–10 кДж/м² за 23 °C (ISO 179-1eA), HDT/A ~60–75 °C (1,8 МПа), Tm 220 °C. Жорсткість знижена на ~10–15 % vs стандартного PA6 (помірний trade-off за ударну модифікацію).</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Збалансоване співвідношення ударної в&#8217;язкості та жорсткості</strong> — проміжний рівень між стандартним PA6 і HI-маркою, оптимальний для більшості серійних деталей середнього навантаження</li>
<li><strong>Висока плинність розплаву</strong> (η_rel 3,0) — заповнення тонкостінних і складних литих форм без перегріву, короткий цикл</li>
<li><strong>Термостабілізація:</strong> стійкість до деградації при багаторазовій переробці та при роботі деталі за підвищених температур (до 90 °C сухий)</li>
<li>Стійкість до олив, бензину, дизеля, розбавлених лугів, аліфатичних вуглеводнів</li>
<li>Легке витягування з форми завдяки оптимізованому процес-профілю</li>
<li>Можливість фарбування мастербатчами при литті</li>
<li>Сумісний зі стандартною оснасткою для PA6 — не потребує спеціальних умов переробки</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Автомобільні неструктурні вузли:</strong> деталі корпусу, кріпильні елементи, декоративні накладки, тримачі джгутів, елементи вентиляційних систем, заглушки</li>
<li><strong>Електротехніка:</strong> корпусні деталі для електроінструменту і побутових приладів, ізоляційні елементи клем, корпуси вимикачів і розеток (для класу вогнестійкості V-2)</li>
<li><strong>Промислове обладнання:</strong> шестерні та втулки середнього навантаження, напрямні, ролики транспортерів, технічні корпуси</li>
<li><strong>Побутова техніка:</strong> комплектуючі для пральних і посудомийних машин (внутрішні, без прямого контакту з гарячою водою), корпуси фенів і блендерів, кнопки і важелі</li>
<li><strong>Будівельна фурнітура:</strong> кріплення фасадних систем, дюбелі та анкери, елементи вентильованих фасадів</li>
<li><strong>Спортивний і побутовий інвентар:</strong> ручки і накладки інструменту, елементи садової техніки, корпуси електроінструменту</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li>Базовий клас UL 94 V-2 — не для FR-критичних застосувань; для V-0 — окремі FR-марки PA6/PA66 нашого асортименту</li>
<li>Високе водопоглинання (~9 % за насичення) — деталь змінює розміри і втрачає до 30 % жорсткості в постійно вологому середовищі</li>
<li>Не для тривалого контакту з гарячою водою понад 80 °C — для таких застосувань див. PA610</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® B27 LN MI, Lanxess Durethan® B 30 SK, DOMO Domamid® 24E, Toray Amilan® CM1017XF. Promyde® B30 P MID — позиція MW для серійних литтєвих деталей середнього навантаження з балансом вартості та ударної в&#8217;язкості. Для високоударних застосувань див. Promyde® B33 P2 HI або Promyde® B33 P2 G25 BL01 (армований + вогнестійкий).</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/promyde-b30-p-mid/">Литтєвий удароміцний поліамід PA6 Promyde B30 P MID</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/promyde-b30-p-mid/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід 66 литтєвий загального призначення Examid PA66 NC</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa66-nc/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa66-nc/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Jun 2024 17:56:00 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=3104</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA66 NC — литтєва марка поліаміду 66 у натуральному кольорі (NC — Natural Color, без барвників і пігментів). Стандартний «робочий» PA66 загального призначення з молекулярною структурою гексаметилендіамін + адипінова кислота. Порівняно з PA6 (Promyde®, Examid® PA6 серії) — вища температура плавлення (260 vs 220 °C), вища жорсткість і міцність, краща теплостійкість, але складніший [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa66-nc/">Поліамід 66 литтєвий загального призначення Examid PA66 NC</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA66 NC — литтєва марка поліаміду 66 у натуральному кольорі (NC — Natural Color, без барвників і пігментів). Стандартний «робочий» PA66 загального призначення з молекулярною структурою гексаметилендіамін + адипінова кислота. Порівняно з PA6 (Promyde®, Examid® PA6 серії) — вища температура плавлення (260 vs 220 °C), вища жорсткість і міцність, краща теплостійкість, але складніший у литті (більш в&#8217;язкий розплав, вузьке технологічне вікно).</p>
<p>Натуральне забарвлення (опалове бежево-молочне) — відкриває можливість колоризації мастербатчами під будь-який цільовий колір, включно з прозорими та пастельними відтінками. Це «універсальний конструкційний поліамід» для серійних литих деталей середнього та високого навантаження, особливо там, де потрібна робота при температурах 90–120 °C — діапазон, у якому стандартний PA6 уже втрачає жорсткість.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,14 г/см³, Tm 260 °C, Tg ≈ 80 °C, HDT/A ~75–100 °C (ISO 75-2, 1,8 МПа; у сухому стані), межа міцності при розтягуванні 80–85 МПа, модуль пружності 2,8–3,2 ГПа (на ~20–30 % вище за PA6), видовження при розриві 30–50 % (на сухому), ударна в&#8217;язкість Charpy з надрізом 5–6 кДж/м² за 23 °C (ISO 179-1eA), тривала робоча температура 90–100 °C, водопоглинання ~8 % за насичення.</p>
<h3>Ключові переваги vs PA6</h3>
<ul>
<li><strong>Tm на 40 °C вище</strong> (260 vs 220 °C) — допустима робоча температура 90–100 °C тривало, до 130 °C короткочасно</li>
<li><strong>Жорсткість і міцність на 20–30 % вище</strong> за 23 °C</li>
<li><strong>Краща стійкість до теплового старіння</strong> (heat ageing) — критично для деталей під капотом, біля двигуна, в трансмісії</li>
<li>Краща стійкість до олив і змащень за підвищених температур</li>
<li>Базова марка для подальшого GF-армування (GF25/GF30/GF50) або спеціальних модифікацій (HI, FR, термостаб)</li>
</ul>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Універсальна литтєва марка</strong> для серійних деталей середнього та високого навантаження</li>
<li><strong>Натуральний колір (NC)</strong> — основа для колоризації мастербатчами під брендові кольори, включно з прозорими відтінками</li>
<li>Гарна стійкість до олив, бензину, дизеля, розбавлених лугів, ароматичних вуглеводнів</li>
<li>Висока стійкість до стирання — придатний для шестерень і втулок середнього навантаження без масляного змащування</li>
<li>Гарні електроізоляційні характеристики (у сухому стані)</li>
<li>Можливість вторинної обробки напівфабрикатів (литники, браковані деталі — регрануляція до 30 %)</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li><strong>Базовий клас UL 94 HB / V-2</strong> — не для FR-застосувань; для V-0 розглядайте FR-армовані PA66 марки</li>
<li>Високе водопоглинання (~8 % за насичення) — деталь змінює розміри і втрачає до 30 % жорсткості у постійно вологому середовищі; для вологостійких застосувань див. PA610</li>
<li>Вузьке технологічне вікно лиття (Tm 260 vs Tdecomp 285 °C) — потребує точного контролю температурного профілю шнека</li>
<li>Ціна зазвичай вище за PA6 на 10–20 %</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Автомобільні підкапотні неструктурні вузли:</strong> решітки радіаторів і обтічники, кришки фар і протитуманок, тримачі джгутів проводки в моторному відсіку, елементи повітрозабору (intake manifolds не армованих версій — для high-perf версій див. GF30)</li>
<li><strong>Електрика та електроніка:</strong> корпуси рознімачів середнього навантаження, перемикачі, ізолятори клем, елементи клемних коробок</li>
<li><strong>Промислова фурнітура:</strong> підшипники та втулки середнього навантаження без змащування, шестерні, напрямні, ролики транспортерів, кріпильні елементи</li>
<li><strong>Споживчі товари:</strong> блискавки (zip closures — класичне застосування PA66), спортивний інвентар (деталі тренажерів, ручки інструменту), компоненти побутової техніки</li>
<li><strong>Текстильна галузь:</strong> базова марка для виробництва нейлонових волокон (apparel, carpet, airbag fabric, automotive seatbelts) — після фільєрної екструзії та орієнтаційного витягування</li>
<li><strong>Побутова техніка:</strong> ручки і перемикачі пральних і посудомийних машин, елементи салону мікрохвильовок, корпуси фенів і блендерів</li>
<li><strong>Будівельна фурнітура:</strong> дюбелі, анкери, елементи кріпильних систем фасадів та інтер&#8217;єру</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® A3K, Lanxess Durethan® A 30 S NT, DOMO Domamid® 66 NC, Toray Amilan® CM3001-N, Solvay Technyl® A 218 V25. Examid® PA66 NC — базова литтєва позиція MW для серійних деталей з діапазоном робочих температур 90–100 °C.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa66-nc/">Поліамід 66 литтєвий загального призначення Examid PA66 NC</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa66-nc/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Морозостійкий високотекучий поліамід Examid PA6 HI300</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-hi300/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-hi300/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Jun 2024 17:28:47 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=3091</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA6 HI300 — литтєва марка поліаміду 6 з розширеною ударною модифікацією та високою плинністю, спеціально розроблена для експлуатації за екстремально низьких температур аж до −60 °C. Маркування: HI — High Impact, 300 — робочий нижній рівень у Кельвінах (213 K ≈ −60 °C, заокруглено до 300 K теплового вікна навколо робочого діапазону). Отримується [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-hi300/">Морозостійкий високотекучий поліамід Examid PA6 HI300</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA6 HI300 — литтєва марка поліаміду 6 з розширеною ударною модифікацією та високою плинністю, спеціально розроблена для експлуатації за екстремально низьких температур аж до −60 °C. Маркування: HI — High Impact, 300 — робочий нижній рівень у Кельвінах (213 K ≈ −60 °C, заокруглено до 300 K теплового вікна навколо робочого діапазону).</p>
<p>Отримується поліконденсацією ε-капролактаму з введенням еластомерного модифікатора підвищеної концентрації (зазвичай 15–25 % EPDM-g-MA, vs 5–10 % у стандартній HI-марці). Це забезпечує збереження ударної в&#8217;язкості за −60 °C на рівні, порівнянному з показниками стандартного PA6 за +23 °C — критично для застосувань в арктичних умовах, військовій техніці, полярній електроніці.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,06–1,09 г/см³ (нижче стандартного PA6), MFR ~30–45 g/10 min (275 °C / 5 кг — дуже висока плинність для тонкостінного лиття та складної геометрії), ударна в&#8217;язкість Charpy з надрізом 15–20 кДж/м² за 23 °C та 8–12 кДж/м² за −40 °C (ISO 179-1eA), стійкість до удару за −60 °C зберігається на ~70 % від значень за 23 °C, Tm 220 °C, тривала робоча температура до 80 °C (сухий). UL 94 HB (стандарт).</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Збереження ударної в&#8217;язкості за −60 °C</strong> — на 70 % рівня за 23 °C; стандартний PA6 втрачає >90 % ударної стійкості в цьому діапазоні</li>
<li><strong>Дуже висока плинність (MFR 30–45)</strong> — заповнення тонкостінних і складних литих форм за один цикл, спіральна довжина потоку у 1,5–2 рази більша за стандартний PA6</li>
<li><strong>Висока здатність гасити вібрації</strong> завдяки еластомерній дисперсній фазі — зниження акустичного шуму та резонансних коливань у рухомих механізмах</li>
<li>Стійкість до олив, бензину, дизеля, гліколів, морської води, розбавлених кислот і лугів</li>
<li>Висока стійкість до стирання та багаторазового ударного впливу</li>
<li>Хороша адгезія до стандартних PA6-мастербатчів і компаундів — гнучкість колоризації</li>
<li>Стабільність при багаторазовій переробці (до 30 % регрануляції)</li>
</ul>
<h3>Уточнення та обмеження</h3>
<ul>
<li>Тривала робоча температура — до 80 °C (сухий) / 60 °C (вологий) — типово для PA6; короткочасні піки до 150 °C допустимі, але не для постійної служби (для high-temp див. PA66, PA66 GF, PPA)</li>
<li>Жорсткість (модуль) нижча за стандартний PA6 на ~30–40 % за рахунок підвищеного вмісту еластомерної фази</li>
<li><strong>UL 94 HB</strong> (стандарт) — не для FR-застосувань; для арктичних FR-застосувань — окремі V-0 марки PA6</li>
<li>Високе водопоглинання PA6 зберігається (~9 % за насичення) — для постійно вологих арктичних середовищ (морська атмосфера) розглядайте PA610 HI</li>
<li>«Не виділяє шкідливих речовин у воді» — потребує підтвердження сертифікатами FDA / EU 10/2011 / NSF/ANSI 51 / ANSI 61 для готового виробу залежно від застосування</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Арктична та полярна техніка:</strong> деталі снігоходів, снігоочисників, рятувальної техніки, корпусні елементи обладнання для роботи за −40…−60 °C</li>
<li><strong>Військова техніка та спецобладнання:</strong> корпуси польового обладнання, защіпки та кріплення тактичного спорядження, елементи холодної погоди (Cold Weather Gear), компоненти бронежилетів і шоломів</li>
<li><strong>Транспорт для холодних регіонів:</strong> неструктурні деталі локомотивів, північного автотранспорту, корпуси електрики поїздів, ручки та перемикачі рухомого складу</li>
<li><strong>Зимовий спортінвентар і спорядження:</strong> кріплення лиж і сноубордів (вторинний рівень — для основних див. PA12), захисні щитки, елементи саночного та хокейного спорядження</li>
<li><strong>Outdoor освітлення і сенсорика:</strong> корпуси вуличних світильників, датчиків, камер відеонагляду для холодних кліматів</li>
<li><strong>Системи безпеки з імпульсним навантаженням:</strong> затискачі та корпуси для систем утримання у холодних регіонах, удароотбійники, захисні елементи робочих машин</li>
<li><strong>Тонкостінне лиття зі складною геометрією:</strong> будь-які серійні деталі, де стандартний PA6 не заповнює форму, а високоплинна HI-марка — так</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® B3ZG3 / B3K HI, Lanxess Durethan® BC 30, DOMO Domamid® 27HI Cold, Radici Radipol® A45 Arctic, Toray Amilan® CM1011G-30 LT. Examid® PA6 HI300 — позиція MW для деталей з критичною морозостійкістю та складною литтєвою геометрією.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-hi300/">Морозостійкий високотекучий поліамід Examid PA6 HI300</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-hi300/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід з низьким водопоглинанням Examid PA610 H120M</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa610-h120m/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa610-h120m/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 09 May 2024 20:56:33 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=3010</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA610 H120M — литтєва марка поліаміду 6.10 зі зниженим водопоглинанням і високою плинністю для injection moulding. Маркування: H — high flow, 120 — індикатор плотності розплаву (MFR у діапазоні 100–120 g/10 min за 270 °C / 5 кг), M — moulding/modified. Базова молекула PA610 на ~40 % біобазна (себацинова кислота з рицинової олії). [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa610-h120m/">Поліамід з низьким водопоглинанням Examid PA610 H120M</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA610 H120M — литтєва марка поліаміду 6.10 зі зниженим водопоглинанням і високою плинністю для injection moulding. Маркування: H — high flow, 120 — індикатор плотності розплаву (MFR у діапазоні 100–120 g/10 min за 270 °C / 5 кг), M — moulding/modified. Базова молекула PA610 на ~40 % біобазна (себацинова кислота з рицинової олії).</p>
<p>Позиціонується між PA6 (дешевший, але з водопоглинанням 9 %) і PA12 (дорожчий, з водопоглинанням 1,5 %) — дає водопоглинання ~3 % за насичення (у 3 рази нижче PA6) при вартості помірно вищій за PA6 на 20–40 %. Висока плинність оптимізована для тонкостінного лиття складної геометрії — зазвичай довгі потоки і тонкі стінки кабельних стяжок, технічних корпусів, напрямних.</p>
<p>Замінює «радянський» ПА 610-Л (ОСТ 6-11-498-79) у застосуваннях, де перехід на EN/ISO-специфікації можливий, але зберігається вимога низького водопоглинання. Сумісний з конструкціями, розробленими під legacy-PA610, але з сучасним контролем якості партій і стабільністю характеристик.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,08 г/см³, MFR ~100–120 g/10 min, водопоглинання ~3 % за насичення (vs PA6 ~9 %, PA66 ~8 %), Tm 220 °C, HDT/A ~80–95 °C (ISO 75-2, 1,8 МПа), тривала робоча температура до 100 °C, ударна в&#8217;язкість Charpy з надрізом 5–8 кДж/м² за 23 °C (ISO 179-1eA), зберігається за −30 °C на 60–70 %. UL 94 HB / V-2 залежно від партії.</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Водопоглинання ~3 %</strong> (у 3 рази нижче за PA6) — стабільність розмірів і механічних властивостей у вологому середовищі, у гарячій воді, в гідравлічних контурах</li>
<li><strong>Висока плинність (MFR ~100–120)</strong> — заповнення тонкостінних деталей зі складною геометрією, довгий потік</li>
<li><strong>Біобазне походження</strong> (~40 % вуглецю з рицинової олії) — ESG-маркування, зниження Scope 3 carbon footprint</li>
<li>Гарна стійкість до олив, бензину, дизеля, гліколів, автомобільних рідин, розбавлених кислот і лугів</li>
<li>Грибостійкість, стійкість до УФ та рентгенівського випромінювання — придатний для тривалої outdoor-експлуатації</li>
<li>Збереження ударної в&#8217;язкості за низьких температур</li>
<li>Електроізоляційні властивості стабільні у вологому середовищі (PA610 — найкращий серед стандартних PA за retention при зволоженні)</li>
<li>Стабільна заміна legacy ПА610-Л (ОСТ 6-11-498-79) для серійних застосувань</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li><strong>UL 94 HB / V-2 у стандартному виконанні</strong> — не для FR-критичних застосувань; для V-0 — окремі марки PA610 FR</li>
<li>PA610 не прозорий (напівкристалічний, опаковий бежево-молочний) — для прозорих PA-застосувань див. PA12 Grilamid TR або транспарантні copolyamides</li>
<li>Жорсткість і термостійкість нижчі за PA66 (модуль ~2,1 vs 2,9 ГПа, HDT/A ~85 vs 100 °C) — для high-stiffness див. PA66</li>
<li>Ціна вище за PA6 на 20–40 % — виправдана тільки у застосуваннях з критичним водопоглинанням</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Кабельні стяжки і оболонки зовнішнього застосування:</strong> outdoor cable ties, кабельні хомути для систем фотоелектрики, телекомунікацій, зовнішнього електрообладнання</li>
<li><strong>Побутова техніка з контактом гарячої води:</strong> структурні компоненти пральних і посудомийних машин, елементи кавоварок (помпи, фітинги), парогенератори</li>
<li><strong>Автомобільні підкапотні елементи:</strong> деталі систем охолодження, патрубки, корпуси термостатів, елементи інтеркулерів — там, де PA6/PA66 гідролізується у гліколі</li>
<li><strong>Сантехнічна фурнітура:</strong> маніфольди систем теплої підлоги, фітинги гарячої води, елементи клапанів</li>
<li><strong>Електротехніка у вологих середовищах:</strong> зовнішні розподільчі коробки, корпуси контролерів, елементи кріплення для marine застосувань</li>
<li><strong>Тонкостінне лиття:</strong> довгі вузькі деталі (напрямні, рейки, міні-корпуси) — де висока плинність критична</li>
<li><strong>Заміна legacy ПА 610-Л:</strong> сервіс і ремонт обладнання за радянською документацією з переходом на сучасний контроль якості</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® Balance B40 LN (PA610, ~40 % bio-based), DSM EcoPaXX® Q150 (PA410, ~70 % bio-based — більш термостійкий), Arkema Rilsan® S B (PA1010), DuPont<img src="https://s.w.org/images/core/emoji/17.0.2/72x72/2122.png" alt="™" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Zytel® RS LC1100 BK (PA610). Examid® PA610 H120M — позиція MW для injection moulding серійних деталей з критичною вологостійкістю.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa610-h120m/">Поліамід з низьким водопоглинанням Examid PA610 H120M</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa610-h120m/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід 6 для кабельних стяжок Examid PA6 P1136</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-p1136/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-p1136/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 08 May 2024 16:54:06 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=2938</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA6 P1136 — литтєва марка поліаміду 6, спеціально оптимізована для серійного виробництва кабельних стяжок (cable ties, zip ties, tie-wraps). Маркування: P — process-stabilized (термо- та UV-стабілізація для outdoor застосувань), 1136 — внутрішній індекс рецептури з балансом ковзання зубців фіксатора і стійкості до розриву стрічки. Кабельна стяжка — виріб масового виробництва з дуже специфічним [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-p1136/">Поліамід 6 для кабельних стяжок Examid PA6 P1136</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA6 P1136 — литтєва марка поліаміду 6, спеціально оптимізована для серійного виробництва <strong>кабельних стяжок</strong> (cable ties, zip ties, tie-wraps). Маркування: P — process-stabilized (термо- та UV-стабілізація для outdoor застосувань), 1136 — внутрішній індекс рецептури з балансом ковзання зубців фіксатора і стійкості до розриву стрічки.</p>
<p>Кабельна стяжка — виріб масового виробництва з дуже специфічним набором вимог: безвідмовне защіпання зубців у фіксаторі за зусилля «защіпнув і забув», стабільне утримання зібраного джгута без прослизання, витримка ударних навантажень при затягуванні, тривалий ресурс (5–25 років) за зовнішньої експлуатації. P1136 балансує жорсткість стрічки та еластичність зубців фіксатора — критично для надійного зачеплення без подальшого саморозв&#8217;язування.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,13 г/см³, MFR ~25–35 g/10 min (275 °C / 5 кг — висока плинність для тонкостінних стяжок), межа міцності при розтягуванні на сухому ~70 МПа (для стяжки 3,6×140 мм зусилля на розрив 180 N typical), на кондиціонованому ~50 МПа, видовження при розриві 50–150 % (у вологому стані — більше), Tm 220 °C, тривала робоча температура −40…+85 °C. UL 94 V-2 (стандарт).</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Збалансована жорсткість/еластичність для cable ties</strong> — стабільне защіпання без прослизання та без сколу зубця фіксатора</li>
<li><strong>UV- та термостабілізація</strong> — зовнішня експлуатація (відкриті траси, фотоелектричні системи, стовпи освітлення, антено-мачтові споруди) до 10–15 років</li>
<li><strong>Швидкий цикл лиття</strong> — high-flow марка для масового виробництва стяжок 3–9 мм у ширину</li>
<li><strong>Легке витягання з форми</strong> завдяки внутрішньому лубриканту — продовжує ресурс прес-форми при серійних тиражах</li>
<li>Додаткова еластичність стрічки після кондиціонування вологою — пластифікація PA6 водою покращує гнучкість стяжки без втрати утримання (класичний інженерний прийом для cable ties)</li>
<li>Ударна в&#8217;язкість для затягування та перенесення джгутів кабелів</li>
<li>UL 94 V-2 (самозгасний) — відповідність базовим вимогам до вогнестійкості стяжок для електротехніки</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li>UL 94 V-2, не V-0 — для FR-критичних застосувань (розподільчі щити, корпуси трансформаторів) потрібні стяжки з FR-PA66 або PA12 V-0</li>
<li>Високе водопоглинання PA6 (~9 %) дає необхідність кондиціонування стяжки перед затягуванням — у сухому стані стрічка може ламатися, що є сильною залежністю від умов зберігання</li>
<li>Не для кріогенних застосувань нижче −40 °C — для арктичних стяжок див. Examid® PA6 HI300 або PA12</li>
<li>Не для хімічно агресивних середовищ (кетони, концентровані луги) — див. PA610 або PA12 стяжки</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Електротехнічні монтажні роботи:</strong> всередині щитів автоматики, у кабельних каналах, для джгутування проводки в розподільчих коробках</li>
<li><strong>Будівельно-монтажні роботи:</strong> фіксація кабелів і труб на будмайданчиках, тимчасова збірка джгутів</li>
<li><strong>Автомобільна збірка:</strong> джгутування проводки бортових мереж, фіксація шлангів і трубок системи охолодження, елементи інтер&#8217;єрної збірки</li>
<li><strong>Outdoor електроінфраструктура:</strong> фотоелектричні системи (моніторинг кабелів PV-полів), щогли зв&#8217;язку 4G/5G, стовпи освітлення, ВЛ — UV-стійкі стяжки</li>
<li><strong>Промислова збірка та пакування:</strong> фіксація комплектуючих перед відвантаженням, тимчасова збірка вузлів на лініях</li>
<li><strong>Побутове застосування:</strong> побутові електромонтажні роботи, організація проводки за комп&#8217;ютерними столами, дачні господарські роботи</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: HellermannTyton T-Series (готові стяжки, матеріал PA66), Panduit Pan-Ty® (PA66), 3M<img src="https://s.w.org/images/core/emoji/17.0.2/72x72/2122.png" alt="™" class="wp-smiley" style="height: 1em; max-height: 1em;" /> Scotchflex® (PA66), Тyton-Bossard Trio-Tie (PA66). Сировина для власного виробництва cable ties: BASF Ultramid® B27 / Ultramid® A3K, Lanxess Durethan® B30 SK / A30 NSK. Examid® PA6 P1136 — сировина MW для серійного виробництва cable ties з UV-стабілізацією.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-p1136/">Поліамід 6 для кабельних стяжок Examid PA6 P1136</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-p1136/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід 6 для засувок та кріплень Examid PA6 2320NC</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 08 May 2024 16:38:03 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=2931</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Examid® PA6 2320NC — литтєва марка поліаміду 6 у натуральному кольорі (NC — Natural Color, без барвників), оптимізована для серійного виробництва защіпок, фастексів, snap-fit кріплень і фурнітури з динамічним зачепленням. Маркування: 2320 — внутрішній індекс рецептури з акцентом на пружну деформацію защіпних елементів, NC — натуральний колір. Профільна марка для деталей, де конструкція використовує [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/">Поліамід 6 для засувок та кріплень Examid PA6 2320NC</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Examid® PA6 2320NC — литтєва марка поліаміду 6 у натуральному кольорі (NC — Natural Color, без барвників), оптимізована для серійного виробництва <strong>защіпок, фастексів, snap-fit кріплень і фурнітури з динамічним зачепленням</strong>. Маркування: 2320 — внутрішній індекс рецептури з акцентом на пружну деформацію защіпних елементів, NC — натуральний колір.</p>
<p>Профільна марка для деталей, де конструкція використовує пружинистий механізм защіпки: язички фастекса, петельки snap-fit, кнопкові защіпки. Баланс жорсткості (для утримання фіксації) і еластичності (для багаторазового защіпання без втомного руйнування) — критичний інженерний параметр для serial production такої фурнітури.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,13 г/см³, MFR ~20–30 g/10 min (275 °C / 5 кг), межа текучості 55–70 МПа (сухий), модуль пружності 2,5–3,0 ГПа, видовження при розриві 50–150 %, ударна в&#8217;язкість Charpy з надрізом 4–6 кДж/м² за 23 °C, Tm 220 °C, тривала робоча температура −30…+80 °C. UL 94 V-2 (стандарт). Натуральний колір — основа для колоризації мастербатчем.</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Збалансована пружність для snap-fit конструкцій</strong> — защіпання/роз&#8217;єднання 1000+ циклів без втомного руйнування язичка</li>
<li><strong>Висока міцність фіксації</strong> — деталі витримують експлуатаційні навантаження утримання без сповзання та саморозстібання</li>
<li><strong>Натуральний колір (NC)</strong> — основа для колоризації мастербатчем під бренд-колір (чорний, білий, кольоровий)</li>
<li>Стійкість до олив, бензину, дизеля, розбавлених лугів</li>
<li>Ударна стійкість при затягуванні та експлуатації</li>
<li>Стандартний UL 94 V-2 — відповідає вимогам до вогнестійкості фурнітури в більшості побутових та автомобільних застосувань</li>
<li>Сумісність зі стандартною оснасткою PA6 — низька вартість переоснастки</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li>UL 94 V-2 — не для FR-критичної електротехнічної фурнітури (для V-0 — окремі PA6 FR / PA66 FR марки)</li>
<li>Високе водопоглинання PA6 (~9 %) — деталі змінюють розміри у високовологому середовищі; критичні снап-фіт з&#8217;єднання перевіряти на відхилення геометрії в умовах служби</li>
<li>Тривала служба за температур вище 80 °C не рекомендується — для high-temp фурнітури див. PA66 2320 або Examid® PA66 NC</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Побутова техніка:</strong> защіпки кришок пральних і посудомийних машин, петлі холодильних камер, кнопкові защіпки побутових приладів, фастекси пилозбірників пилососів</li>
<li><strong>Меблева фурнітура:</strong> фастекси фурнітури м&#8217;яких меблів, защіпки висувних ящиків, snap-fit кріплення полиць і стелажних систем</li>
<li><strong>Спортивний інвентар і спорядження:</strong> фастекси рюкзаків і тактичного спорядження, пряжки шоломів, защіпки спортивного інвентаря, ремінні системи</li>
<li><strong>Автомобільний інтер&#8217;єр:</strong> кліпси кріплення інтер&#8217;єрної обшивки, snap-fit елементи приладових панелей, защіпки лотків і підстаканників</li>
<li><strong>Електротехнічна фурнітура:</strong> защіпки лицьових панелей вимикачів, кнопкові елементи пультів, корпуси з відкривними кришками сервісного доступу</li>
<li><strong>Будівельна фурнітура:</strong> елементи збірних кабель-каналів, snap-fit плінтуси, защіпні декоративні накладки</li>
<li><strong>Промислова упаковка:</strong> защіпні транспортні ємності багаторазового використання, фастекси пакувальної фурнітури</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® B27 LN MI / B3WG3 LN MI, Lanxess Durethan® B 30 SK, DOMO Domamid® 27HI, Toray Amilan® TY-500. Examid® PA6 2320NC — позиція MW для серійного виробництва снап-фіт фурнітури і защіпок.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/">Поліамід 6 для засувок та кріплень Examid PA6 2320NC</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/examid-pa6-2320nc/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Поліамід вогнестійкий PA6 Promyde B30 P BL01</title>
		<link>https://materialwizard.com.ua/pa6-promyde-b30-p-bl01/</link>
					<comments>https://materialwizard.com.ua/pa6-promyde-b30-p-bl01/#respond</comments>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 08 May 2024 15:51:17 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Литтєві поліаміди]]></category>
		<category><![CDATA[Поліаміди]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://materialwizard.com.ua/?p=2913</guid>

					<description><![CDATA[<p>Опис Promyde® B30 P BL01 — литтєва марка поліаміду 6 (PA6) у стандартному чорному забарвленні з термо- та UV-стабілізацією та внутрішнім лубрикантом. Маркування: B — injection grade, 30 — відносна в&#8217;язкість η_rel ≈ 3,0 (низька для швидкого заповнення тонкостінних деталей), P — process-stabilized, BL01 — Black 01 (стандартний чорний барвник на основі сажі, сертифікований UL). [&#8230;]</p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/pa6-promyde-b30-p-bl01/">Поліамід вогнестійкий PA6 Promyde B30 P BL01</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[<h3>Опис</h3>
<p>Promyde® B30 P BL01 — литтєва марка поліаміду 6 (PA6) у стандартному чорному забарвленні з термо- та UV-стабілізацією та внутрішнім лубрикантом. Маркування: B — injection grade, 30 — відносна в&#8217;язкість η_rel ≈ 3,0 (низька для швидкого заповнення тонкостінних деталей), P — process-stabilized, BL01 — Black 01 (стандартний чорний барвник на основі сажі, сертифікований UL).</p>
<p>Профільна марка для серійних литих деталей, що експлуатуються на відкритому повітрі або під прямим сонячним опроміненням. Чорний колір на основі високодисперсної сажі забезпечує додатковий UV-захист (поглинання УФ-світла поверхневим шаром) — критично для outdoor-застосувань, де немодифікований PA6 деградує за 6–12 місяців. Поєднання UV-стабілізатора і пігменту-абсорбера продовжує ресурс готової деталі до 5–10 років зовнішньої експлуатації.</p>
<p>Типові параметри: щільність ~1,13 г/см³, η_rel ≈ 3,0, MFR ~25–35 g/10 min (275 °C / 5 кг), HDT/A ~60–75 °C (1,8 МПа), Tm 220 °C. Базовий клас вогнестійкості UL 94 V-2 (стандартний для PA6, самозгасний з можливістю крапель). Кольоростійкість — мінімальне побіління і помутніння після 1000+ годин QUV-тесту (ISO 4892-3).</p>
<h3>Ключові переваги</h3>
<ul>
<li><strong>Подвійний захист від УФ:</strong> UV-стабілізатор (HALS/UVA) + сажа-пігмент як поверхневий абсорбер — ресурс зовнішньої експлуатації до 5–10 років у помірних широтах</li>
<li><strong>Термостабілізація:</strong> збереження властивостей при багаторазовій переробці (до 30 % регрануляції) та при роботі деталі за підвищеної температури</li>
<li><strong>Готовий чорний колір UL-сертифікації</strong> — не потребується додавання мастербатчу, гарантована кольорова однорідність партії</li>
<li>Внутрішній лубрикант — полегшує витягування з форми, продовжує ресурс оснастки, знижує час циклу</li>
<li>Висока плинність розплаву для тонкостінних і складних литих форм</li>
<li>Стійкість до олив, бензину, дизеля, розбавлених лугів, аліфатичних вуглеводнів</li>
<li>Базовий клас UL 94 V-2 (самозгасний)</li>
</ul>
<h3>Обмеження</h3>
<ul>
<li><strong>UL 94 V-2, не V-0</strong> — допускає краплі палаючого матеріалу; для FR-критичних електричних застосувань (V-0 / 5VA) розглядайте окремі FR-марки PA6</li>
<li>Високе водопоглинання PA6 (~9 % за насичення) — деталь змінює розміри та втрачає до 30 % жорсткості у постійно вологому середовищі; для морських і тропічних умов розглядайте PA610 або PA12</li>
<li>Тільки чорний колір (BL01) — не для застосувань з вимогами до кольорового брендингу, відмінного від чорного</li>
</ul>
<h3>Сфери застосування</h3>
<ul>
<li><strong>Outdoor-кріплення та кабельна фурнітура:</strong> стяжки для кабелів зовнішнього застосування, тримачі джгутів, кабельні хомути для сонячних панелей і зовнішнього електрообладнання</li>
<li><strong>Автомобільні зовнішні неструктурні деталі:</strong> кліпси та фіксатори зовнішньої обшивки, тримачі бризковиків, елементи зовнішньої оздоблення бамперів, кришки люків</li>
<li><strong>Садова та паркова техніка:</strong> корпусні деталі газонокосарок, тримерів, повітродувок; ручки та накладки садового інструменту</li>
<li><strong>Вуличне освітлення та контролери:</strong> корпуси світлофорів, елементи паркових ліхтарів, зовнішні розподільчі коробки (не FR-критичні)</li>
<li><strong>Marine non-critical:</strong> кабельні канали і кріплення яхтенного обладнання, елементи кріплення тентів</li>
<li><strong>Будівельні елементи зовнішнього монтажу:</strong> кріплення фасадних систем, елементи вентильованих фасадів, дюбелі для зовнішньої оздоблення</li>
<li><strong>Вуличний спортінвентар:</strong> ручки і накладки вуличних тренажерів, захисні кромки, корпуси зарядних станцій електросамокатів</li>
</ul>
<p><em>Аналоги у світовій практиці: BASF Ultramid® B27 LN UV BK 23161, Lanxess Durethan® B 30 SK 901510 (чорний), DOMO Domamid® 24 UV BL, Toray Amilan® CM1017XB. Promyde® B30 P BL01 — позиція MW для серійних outdoor-литих деталей у чорному виконанні. Для FR-застосувань (V-0) — окремі марки PA6/PA66.</em></p>
<p><em>Вказані показники вимірюються за внутрішніми методиками, близькими до відповідних ISO, ГОСТ. Інформація має ознайомчий характер і не є офіційним технічним паспортом партії. Перед промисловим застосуванням просимо запросити TDS і MSDS для конкретної партії.</em></p>
<p>The post <a href="https://materialwizard.com.ua/pa6-promyde-b30-p-bl01/">Поліамід вогнестійкий PA6 Promyde B30 P BL01</a> appeared first on <a href="https://materialwizard.com.ua">MaterialWizard</a>.</p>
]]></content:encoded>
					
					<wfw:commentRss>https://materialwizard.com.ua/pa6-promyde-b30-p-bl01/feed/</wfw:commentRss>
			<slash:comments>0</slash:comments>
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
