Блог

17.05.2017

Хіманаліз, підбір матеріалів

Material Wizard надає підтримку українським підприємствам, що відкривають виробництво товарів в Україні. Вибір конструкційно грамотного і економічно доцільного пластика - ключовий етап. Досвід інших виробників не завжди можна застосувати: досить часто іноземні фірми патентують технології використання матеріалів або взагалі не розголошують їх. Material Wizard допомагає вирішити завдання ідентифікації і підбору пластика, що є актуальним для сучасних українських підприємств, які динамічно розвиваються. Наш комплекс послуг з аналізу матеріалу є найбільш передовим в Україні і найефективнішим у Європі. Десятки підприємств, завдяки нам, отримали технологічну інформацію, яка допомогла запустити бізнес та забезпечити українців робочими місцями.Сучасні напрямки досліджень полімерів


Спеціалізовані лабораторії використовують такі методи ідентифікації полімеру і наповнювачів:


  • фур'є - інфрачервону і інфрачервону спектроскопію в ближній області спектра (Ф-ІЧС, Б-ІЧС);
  • мікроскопію;
  • хроматографію;
  • термомеханічний аналіз (ТМА);
  • рентгеноструктурний аналіз;
  • термогравіметричний аналіз (ТГФ);
  • ядерну магнітно-резонансну спектроскопію (ЯМР);
  • мас-спектроскопію;
  • диференціальну скануючу калориметрію (ДСК).

Використовуючи вищевказані методики, клієнт отримує лише загальне уявлення про матеріал, який послужить основою для подальшого вибору марки сировини. Material Wizard має власні методики ідентифікації полімерів, що дають технологічне рішення у вигляді конкретної марки полімеру і при необхідності здійснює його постачання.


Чому важливо розуміти вимоги до виробу або знати конкретні характеристики матеріалу?


Material Wizard рекомендує під час аналізу полімерів і пошуку аналогів проводити консультації з конструкторами, фахівцями технічного відділу, менеджерами проєктів і потенційними споживачами готової продукції. Незалежно від того, вдало чи невдало визначено хімічний склад і підібрана марка полімеру, відповідальність за працездатність і надійність виробу лежить на виробнику-переробнику. Відповідно, найважливіше - чітко розуміти вимоги до виробу і конкретних параметрів матеріалу. Якщо таке розуміння не виражено технічною мовою характеристик, фахівці Material Wizard допоможуть замовнику встановити необхідні вимоги, які також сприятимуть якісному аналізу полімеру. Патентно-захищені рецептури або технології вимагають створення нової марки матеріалу, який не порушує права інтелектуальної власності.